KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15451015
nr 1545 1015
Blandteknik
Henry Schäf, Porträtt av Oscar II. Signerad, blandteknik, daterad -91, Krönt ram, 52x35 cm, yttermått inklusive ram: 70x55
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:07:42
27/5 19:50:03
- Klassiska
29 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska